Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
 
ANASAYFAKAYSERİFİRMA REHBERİSERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR HABER ARŞİVİ RESMİ REKLAMLARKÜNYE
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim
ÜYELİK

 

Önemli Linkler
ÜYELİK

 

Kayseri Kent Portalı > Kayseri Haber Arşivi
Başkan Çolakbayrakdar: “Seyrani, Kentsel Dönüşümle Yenileniyor Ve Güzelleşiyor”
Sayın Çolakbayrakdar, Seyrani’ deki Kardeş Şehirler Caddesi’nden başlayıp, Bekir Yıldız Bulvarı’na bağlayacak olan yeni yolu inceledi.
03 Ağustos 2023 Perşembe 14:08
Vektörle Mücadelede 'Dron' Dönemi
Talas Belediyesi, yaz aylarında vatandaşların rahat etmesi için dron ile ilçeyi ilaçlıyor. Talas Belediyesi, yaz aylarında vatandaşların rahat etmesi için vektörlerle mücadele ediyor.
03 Ağustos 2023 Perşembe 13:56
Kayseri’de Otomobil İle Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü
Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde, otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada; motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
03 Ağustos 2023 Perşembe 13:42
“Kayseri’de Düzenlenmiş En Geniş Kapsamlı Çocuk Şenliği”
Talas Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 100. yılına ithafen “Festival Talas 100. Yıl Etkinlikleri” çerçevesinde düzenlenen şenlik sona erdi.
03 Ağustos 2023 Perşembe 13:34
Valilik Ve Büyükşehir’den ‘Kayseri Medreseleri’ Konulu Eyvan Sohbetleri
Kadim kent Kayseri’nin zengin kültürünün konu edildiği Eyvan Sohbetleri bu kez ‘Kayseri Medreseleri’ konusu ile gerçekleştiriliyor.
03 Ağustos 2023 Perşembe 13:23
Başkan Büyükkılıç’tan Yeni Yapılan Yollara ‘Bisiklet Yolu’ Vurgusu
Sayın Büyükkılıç, Mustafa Şimşek Bulvarı’nı Nalçik Bulvarı’na bağlantı çalışmaları çerçevesinde yapılan yeni yola ilave edilen bisiklet yolunda inceledi.
03 Ağustos 2023 Perşembe 12:37
Tıp Fakültesi Öğrencisinden 13 Gündür Haber Alınamıyor
Kayseri'de 21 Temmuz'dan bu yana haber alınamayan Tıp Fakültesi öğrencisi Enes Ahmet Tekin'i arama çalışmaları devam ediyor.
03 Ağustos 2023 Perşembe 12:23
Milli Eğitimden Sınavlarda Derece Yapan Öğrencilere Hediye
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen program ile LGS ve YKS’de dereceye giren öğrencilere plaket ve hediye takdim edildi.
03 Ağustos 2023 Perşembe 12:03
Midenizi Koruyacak 5 Sağlıklı Besin
Mide koruyucu ilaçlar genellikle reflü hastalığının tedavisi ve mideyi bazı ilaçların tahrişinden korumak için verilir. Mide ağrısı, yanması ve ekşimesi gibi sorunlara iyi gelir.
03 Ağustos 2023 Perşembe 11:09
Büyükşehir'den Bünyan Ve Pınarbaşı'da Çoban Ve Taziye Evi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Pınarbaşı ve Bünyan’da kırsal kesimlerde mahalle sakinlerinden gelen talep üzerine çoban ve taziye evi inşa etti.
03 Ağustos 2023 Perşembe 10:56
Türkiye'den Yazılım Hamlesi
Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, açık kaynak kodlu yazılım için yol haritası paylaştı. Kamu kurumları bu süreci 9 ayda yürütecek.
03 Ağustos 2023 Perşembe 10:40
Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi Takımları Ağırlamaya Devam Ediyor
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi, konforlu tesislerde spor takımlarını ağırlamaya devam ediyor.
03 Ağustos 2023 Perşembe 10:27
Emniyet Müdürleri Kararnamesi Yayımlandı
Emniyet Müdürlükleri Kararnamesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlandı. 52 ilin emniyet müdürü değişti.
03 Ağustos 2023 Perşembe 10:23
Kaymek'den 28 Bin 838 Öğrenciye Ücretsiz Eğitim
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin kuruluşlarından KAYMEK bünyesinde hizmet veren UZEM 2020 yılından itibaren 231 kurs açarak toplam 28 bin 838 öğrenciye sınavlarda ücretsiz eğitim imkânı sundu.
03 Ağustos 2023 Perşembe 10:03
Kayseri'de Kafası Duvara Sıkışan Koyun, İtfaiye Ekiplerinin Çalışması Sonucu Kurtarıldı
Melikgazi ilçesine bağlı Erenköy Mahallesi'nde otlanan koyunlardan biri metruk bir eve girdi.
03 Ağustos 2023 Perşembe 09:59
Türkiye Kültür Yolu Festivalleri Başlıyor
Bu yıl 11 şehirde düzenlenecek olan Türkiye Kültür Yolu Festivali, 5 Ağustos’ta “Kapadokya Balon ve Kültür Yolu Festivali” ile başlayacak.
03 Ağustos 2023 Perşembe 09:49
Yangından Kaçarken Dumandan Etkilenip Bayıldı
Kayseri'de bir binanın çatı katında çıkan yangına kaynaktan çıkan kıvılcımın neden olduğu öğrenilirken, can veren işçinin yangından kaçmaya çalıştığı ama yoğun dumandan etkilenerek bayıldığı ortaya çıktı.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 17:14
Melikgazi'den Gençleri Sevindiren Hizmet: 4 Mahalleye Futbol Sahası Yapılacak
Gençlerin rahatlıkla futbol yapabileceği spor alanlarının ilçeye kazandırılması için çalışan Melikgazi Belediyesi, 4 mahalleye yeni futbol sahası yapacak.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 16:53
Kayseri Kariyer Merkezi, Vatandaşlara İş Kapısı Olmaya Devam Ediyor
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin 13 paydaş ağına sahip projesi Kayseri Kariyer Merkezi, istihdama katkı sunmaya devam ediyor.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 16:02
Melikgazi Daha Temiz Bir Çevre İçin Boş Alanların Temizliğini Yapıyor
Melikgazi Belediyesi ilçenin çeşitli mahallelerinde görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için, boş alanların greyder yardımıyla temizlik çalışmalarını yapıyor.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 15:34
Başkan Çolakbayrakdar’dan Hoca Ahmet Yesevi’ye 5 Müjde
Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, bu seferde saha incelemesinde bulunduğu Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’ne 5 müjdeyi birden verdi.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 13:30
Muhteşem Çocuk Şenliği
Talas Belediyesi’nin “Festival Talas 100. Yıl Etkinlikleri” çerçevesinde düzenlediği çocuk şenliği büyük ilgi gördü
02 Ağustos 2023 Çarşamba 13:16
Talas’ta Eğitime Destek Sürüyor
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, eğitim konusuna büyük önem verdiklerini ve bu çerçevede Talas’a yeni okullar kazandırdıklarını söyledi.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 12:47
Çocukları Dilenen 24 Aileye İşlem Yapıldı
Kayseri’de polis ekipleri tarafından 1-31 Temmuz tarihleri arasında yapılan çalışmalarda çocukları dilenen 24 aileye ‘aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali’ suçundan işlem yapıldı.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 12:36
Büyükşehir’in ‘Doğal Ürünler Pazarı’ Açılıyor
Büyükşehir Belediyesi’nin Anadolu Harikalar Diyarı içerisinde yer alan organik lezzetlerin adresi Doğal Ürünler Bahçesi Pazarı, 5 Ağustos Cumartesi gününde Kayserililerle buluşacak.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 12:32
Kayseri’de 1 Ayda 142 Bin Araç Denetlendi
Kayseri’de polis ekipleri tarafından 1-31 Temmuz tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 142 bin 311 araç ve sürücü denetlendi.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 12:29
Kral Şakir Kumsmall Avm’ye Geliyor
Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük karma AVM’si olan KUMSmall AVM’de sevilen çizgi film kahramanı Kral Şakir, eğlenceli gösterisiyle 5-6 Ağustos tarihlerinde çocuklar ile buluşacak.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 12:14
Başkan Büyükkılıç, Mustafa Şimşek Bulvarı Yollarını İnceledi
Başkan Büyükkılıç, Şehit Üsteğmen Mustafa Şimşek Bulvarı'nı Nalçik Bulvarı diye bilinen Malatya Yolu’na bağlayacak yolda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 12:12
Kayseri'deki Yangından Acı Haber: İşçinin Cansız Bedeni Bulundu

Kayseri'nin Talas ilçesinde bir binanın çatısında çıkan yangında çatıdan çıkamayan işçi hayatını kaybetti.

02 Ağustos 2023 Çarşamba 12:06
Başkan Öztürk’ten İşçilere Zam Müjdesi
Yahyalı Belediyesi İmar A.Ş ile Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şubesi arasında yapılan toplu iş sözleşmesi ile işçi maaşlarına yüzde 46 oranında zam yapıldı.
02 Ağustos 2023 Çarşamba 12:00
Toplam:  70534  Kayıt
Sayfa : 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  Tümü   Sonraki>>

 

Firma Tanıtımı
Ahşap Köpek Kulübesi Parmosan Köpek Kulübeleri
Evcil dostlarımız, ailelerimizin vazgeçilmez üyeleridir ve onların mutluluğu ve rahatlığı bizim için önemlidir. Onlara sağladığımız konforlu bir yaşam alanı, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olabiliriz. Ahşap köpek kulübesi, bu ihtiyacı karşılamak için mükemmel bir seçenektir. Bu makalede, ahşap köpek kulübelerinin neden popüler olduğunu ve evcil dostlarınız için neden mükemmel bir seçenek olduğunu inceleyeceğiz.
Çocuk Oyun Grupları Parmosan Çocuk Oyun Grubu
Çocuk oyun grupları, parklar, bahçeler veya oyun alanları gibi açık hava ortamlarında yerleştirilen Parmosan tarafından özel tasarlanmış oyun alanlarıdır.
Otobüs Durağı Fiyatları Parmosan
Otobüs durağı fiyatları dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğüne göre değişebilir. Kullanılan malzemelere bağlıdır. Kaliteli bir otobüs durağı fiyatı, en dayanıklı malzemelerin kullanılarak tasarlanır.
Kayseri Avukat Duran Hukuk Kayseri Boşanma Avukatı
Hukuk dünyası her geçen gün daha karmaşık hale geliyor ve bu nedenle Kayseri avukat ve Kayseri boşanma avukatı hizmeti veren Duran Hukuk Bürosu sizlere en iyi avukat hizmetini sağlıyor. Hukuki sorunlarla karşılaştığınızda, size rehberlik edecek deneyimli bir hukuk bürosu. Bu makalede, Kayseri avukatlarına ve hukuki sorunlarınıza nasıl çözüm bulabileceğinize dair önemli bilgiler bulacaksınız.
Kayseri Cam Balkon Ertek Alüminyum Doğrama Kayseri Alüminyum Korkuluk
Kayseri'de cam balkon, alüminyum doğrama ve alüminyum korkuluk hizmetleri sunan Ertek Alüminyum firması estetik, dayanıklılık ve işlevselliği bir araya getirerek iç mekanlara daha fazla doğal ışık ve ferahlık sağlar. Kayseri cam balkon açılır kapanır cam panellerle donatılmıştır ve hava koşullarına karşı koruma sağlar. Kayseri alüminyum doğrama, inşaat sektöründe dayanıklılığı ve estetiği bir araya getiren bir malzeme olarak tercih edilir. Kayseri alüminyum korkuluk ise yüksek yerlerde güvenlik sağlamak için kullanılır ve hafif, dayanıklı ve bakımı kolay alüminyum malzemesiyle üretilir.
Kayseri Vinç Kiralama Afoğulları Grup Platform Kiralama Kayseri Vinç
Kayseri vinç kiralama ve kayseri platform kiralama ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. İnşaat, taşımacılık ve endüstriyel projelerinizde güvenilir ve etkin çözümler sunuyoruz. Hem ağır yükleri kolayca taşımak hem de yüksekten güvenli çalışmak için kayseri vinç hizmetlerimiz sizleri bekliyor. İşiniz için en uygun ekipmanı bulmak ve projelerinizi verimli bir şekilde yönetmek için Afoğulları Grup vinç ve platform kiralamanın avantajlarına hemen göz atın!
Autoglas Wien Windschutzscheibe
autoglas wien sind wir Ihre vertrauenswürdigen Experten für Windschutzscheiben-Reparatur und -Austausch. Unsere modernen Techniken ermöglichen es uns, die Integrität Ihrer autoglas wiederherzustellen, ohne sie komplett austauschen zu müssen. Das spart Ihnen Zeit und Geld. autoglas services in Wien ist Ihre verlässliche Wahl für Windschutzscheiben-Reparatur und -Austausch.
Bakırköy Psikolog Gülcem Yıldırım Ataköy Psikolog Bahçelievler Psikolog
bakırköy psikolog servisi olarak hizmet veren kliniğimiz birçok farklı alanda çalışabilmektedirler. ataköy Psikolog Gülcem Yıldırım farklı alanlarda çalışabilmektedir. bahçelievler psikolog hizmetini sizlere en iyi şekilde veriyoruz.
Ozon Tedavisi Dr Zafer Yılmaz Klinik Bitkisel Tedavi ve Hacamat
ozon tedavisi, hacamat istanbul ve bitkisel tedavi alanlarında uzmanlaşmış olan Dr Zafer Yılmaz tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Yerden Isıtma mı Kalorifer mi?
Bu makalede günümüzde yaygın olarak kullanılan yerden ısıtma sistemi ile petekli kalorifer sisteminin karşılaştırılmasını inceleyeceğiz. Avantajları ve dezavantajları bu makalenin içerisinde. yerden ısıtma straforu ve yerden ısıtma borusu hakkında makalelerin linklerini detay sayfasında bulabilirsiniz.
Windschutzscheibe Cindi Autoglas Wien
Obwohl wir immer versuchen, Schäden an der windschutzscheibe zuerst zu reparieren, kann es manchmal notwendig sein, die gesamte Windschutzscheibe auszutauschen. Es ist wichtig, Originalqualitätsprodukte für den Austausch der Windschutzscheibe zu verwenden. Der Austausch wird fachgerecht und problemlos von Cindi autoglas durchgeführt. Cindi autoglas wien bietet seine Dienstleistungen in ganz Österreich an. Bei der Autoglasmontage verwenden wir Originalausrüstungsprodukte.
Karaman Temizlik Şirketleri Hilal Temizlik Firması
Hilal temizlik karaman temizlik şirketleri arasında favori firmadır. Müşteri memnuniyeti ile müşteri portföyü her geçen yıl artmaktadır. Ev temizliği , iş yeri temizliği, cam temizliği, inşaat sonrası temizlik alanlarında uzman personeli ile hizmet vermektedir.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Kayseri Copyright © 2007 - 2023 Kayseri Haberleri Kayseri Firmaları www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri  yerden ısıtma  www.hakenerji.com.tr  www.yerdenisitma.com.tr www.yerdenisitma.org


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri