Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
ANASAYFAKAYSERİ FİRMA REHBERİ SERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR HABER ARŞİVİ
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > Kayseri ye dair her şey burada. Kayseri Kent Haberleri kayseri firmaları kayseri spor. KAYSERİ KENT PORTALI / Cumhurbaşkanı ‘Gönül İşi’ Dedi, Başkan Büyükkılıç, Kayseri’ye Gönlünü Verdi
Cumhurbaşkanı ‘Gönül İşi’ Dedi, Başkan Büyükkılıç, Kayseri’ye Gönlünü Verdi
   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Temmuz’da toplu açılış törenleri için Kayseri’ye geliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sürekli ifade ettiği ‘Belediyecilik gönül işidir, belediyecilik aşk işidir’ anlayışıyla hayata geçirdiği yatırım ve projelerle Kayseri’ye gönlünü verdi.

     Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Temmuz Cumartesi günü Kayseri’ye gelecek. Başkan Büyükkılıç, 2019 yerel seçimleriyle birlikte göreve geldiği Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda, geride bıraktığı 3 yılda adeta yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koştu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sürekli ifade ettiği ‘Belediyecilik gönül işidir, belediyecilik aşk işidir. Belediyecilik, dertli insanların işidir’ anlayışıyla hayata geçirdiği yatırım ve projelerle hizmetlerini yürüten Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kent merkezi ve kırsalında adeta Kayserililerin gönüllerine dokundu.

     Gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini Başkan Büyükkılıç önderliğinde Kayseri’de sergileyen Büyükşehir Belediyesi, bu çerçevede ulaşımdan, tarım ve hayvancılığa, kültür sanattan spora, eğitimden sağlığa, sokak hayvanlarına yönelik projelerden gençlere özel projelere birçok yatırım ve projeyi Kayserililerin hizmetine sundu.

     Bu çerçevede Hayırsever-Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Engelsiz Yaşam Merkezi olan Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi kente kazandırılırken, Hasta Yakınları Misafirhanesi ile tüm vatandaşlardan dua alacak uluslararası alanda ‘Hospice’ diye bilinen ‘Kanser Hastalarına Tedavi Sonrası Bakım Merkezi’ projesinde sona gelindi.
 
     Öğrenci dostu belediyecilik anlayışı ile hizmetlerini gerçekleştiren Başkan Büyükkılıç’ın talimatlarıyla, öğrencilerin eğitimlerine vakit ayırmasına katkı sunmak amacıyla ücretsiz şekilde hizmet veren ‘Çamaşır Yıkama ve Kurutma Merkezi’ hizmete sunulurken, Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz sıcak çorba ikramı yelpazesi de genişletildi. Erciyes Üniversitesi’nin yanı sıra Kayseri Üniversitesi, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi’nde ve bunun yanında merkez ve şehir kütüphanelerinde de yine öğrencilerin içini ısıtmak için sıcak çorba ikramı hayata geçirildi.

     Kayseri’yi daha yeşil bir hale getirmek amacıyla 3 yılda 300 bin fidan diken Büyükkılıç başkanlığındaki Büyükşehir Belediyesi, 1 milyon 260 bin metrekare alan üzerine kurduğu ve 1 milyon metrekaresinin yeşil alan olarak tahsis edildiği, içerisinde yaşam alanına dair hemen her detayın bulunduğu Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi ile Kayseri’yi merkezde yeşile doyuracak.
Büyükkılıç, sanayi ve ticaretin merkezi Kayseri’de üretim ve istihdama katkı sunmaya özel bir gayret göstererek, 4’üncü organize ve sera organize çalışmalarını yürütürken, girişimleri ile Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde üniversiteler ve sanayi kuruluşlarının paydaş oldukları, işverenle iş arayanı en doğru şekilde buluşturacak Kayseri Kariyer Merkezi açıldı.

     Diğer taraftan dünyanın geçtiği zor süreçte Kayserililere destek olmak amacıyla, Başkan Büyükkılıç’ın talimatlarıyla, 3 milyon adedi aşkın maske ve minikler için 30 bin adet çocuk maskesi üreterek, vatandaşa ücretsiz dağıtan Büyükşehir Belediyesi, toplu taşımada aktarma ücretini kaldırırken, pandemi ile mücadelede en ön safta yer alan ve fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarına da ücretsiz ulaşım imkânı sundu. Yine, pandemi sürecinde Turkovac’ın mucidi Prof. Dr. Aykut Özdarendeli’nin isminin verileceği Zümrüt Mahallesi - Havalimanı Bağlantı Yolu yapım çalışmaları da sürüyor.

     Tarım ve hayvancılık alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle vatandaşların takdirini toplayan Büyükkılıç, iki yılda 13 milyon TL’ye mal olan 4 bin 300 koyun dağıtımı yaptığı ‘Koyunlar Artıyor, Meralar Şenleniyor’ projesi ile hayvancılık yapmak isteyenlere umut oluyor. Ayrıca hayvancılığı desteklemek amacıyla hayvancılıkla uğraşanların tahakkuk edecek su faturalarının yüzde 50’sini ve üniversitelerin lisans, önlisans bölümlerinde örgün öğrenim gören öğrencilerin ikamet ettiği meskenlerin su bedelinin yarısı Büyükşehir Belediyesi tarafından ödeniyor.

     Ayrıca Büyükşehir Belediyesi, Başkan Büyükkılıç’ın özel talimatlarıyla, 2022 yılının ilk 3 ayında 25 milyon TL’yi aşkın yaklaşık 3 bin ton tohum dağıtımı yaparak, tarıma yönelik büyük destek verdi.
Her fırsatta Kayseri’yi kültür sanatın merkezi konumuna getireceklerini ve kütüphaneler şehri yapacaklarını dile getiren Başkan Büyükkılıç bu alanda da takdir toplayan hizmetler gerçekleştirdi. Başkan Büyükkılıç’ın göreve geldiği günden bu yana 3’üncüsü ve 4’üncüsünü düzenleyen Büyükşehir’in kitap fuarları sayesinde Kayseri, hem kitap kokusuna büründü hem de ziyaretçi sayısı ile Türkiye rekoru kırdı. Kitap fuarları ile yüzlerce yayın evi ve yazarla, binlerce kitabı Kayserililerle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Beyazşehir Halk Kütüphanesi’ni, Ziya Gökalp ve Argıncık Semt kütüphanelerini, Şehir Kütüphanesi’ni, Merkez Halk Kütüphanesi’nin ek salonunu ve Mevlana Kütüphanesi’ni hizmete açtı. Büyükşehir Belediyesi, Erkilet Kütüphanesi’nin yanı sıra çocukları yaşlarına uygun okumaya teşvik amacıyla Çocuk Kütüphanesi ve Müzik Okulu Projesi’ni de hayata geçirecek.

     Kenti müzeler şehrine dönüştürmek için de gayretlerini sürdüren Başkan Büyükkılıç’ın kültür ve sanata verdiği önem doğrultusunda ‘Değer Gençlik’ ismiyle yeni bir eğitim modelini hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, gençlerin sosyal, sanatsal, kültürel ve kişisel gelişimlerini öncelemek suretiyle akademik gelişimlerine de dolaylı katkı sağladı. Büyükşehir, ayrıca düzenlediği yarışmalara ve etkinliklere Mimar Sinan, Yunus Emre, Âşık Seyrani, Mehmet Akif Ersoy, Necip Fazıl Kısakürek ve Sezai Karakoç gibi değerlerin ismini vererek hem geçmişe hem de geleceğe sahip çıktı.

     31 Mart 2019 Yerel Seçimleri sonrası Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başlayan Dr. Memduh Büyükkılıç, aradan geçen 3 yılı aşkın sürede 16 ilçeye 200’ün üzerinde ziyaret gerçekleştirerek halkla kucaklaştı, el ele, gönül gönüle vatandaşların taleplerini, şikayetlerini dinledi, düşüncelerine ortak oldu.Öte yandan mesleki eğitim ve kursların öncüsü KAYMEK marifetiyle birbirinden özel onlarca farklı sergi açılarak, kentte nakış nakış sanat işlendi.Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Hit36
Oluşturma 21 Temmuz 2022 Perşembe 13:47

 

Firma Tanıtımı
Kahvaltı Evi Kayseri En İyi Serpme Kahvaltı Talas Acuka Kahvaltı
Kayseri kahvaltı ve kayseri en iyi kahvaltı mekanları Acuka Kahvaltı Evi Talas'ta kayseri serpme kahvaltı , el yapımı ve doğal lezzetleri ile siz değerli misafirlerimize butik kahvaltı keyfini yaşatıyor
Kayseri Restaurant Kayseride Ne Yenir Kanatçı Bahadır Talas Restoranlar
Kayseri de ne yenir, kayseri restaurant arıyorsanız Kanatçı Bahadır tam size göre. talas restoranlar ızgara sınırsız meze kebap ve tavuk kanat talas da. Kanatçı Bahadır Talas'ın kalbinde, misafirlerinin kıymetli vaktini eşsiz lezzetleri sayesinde unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.
Ankara Düğün Salonları Gölbaşı Düğün Salonu Alyans Ankara Kır Düğün Salonları
Ankara düğün salonları Alyans Garden gölbaşı düğün salonu ve ankara kır düğün salonları ile hizmetinizdedir. Tercihiniz ister samimi bir bahçe konsepti isterse şık bir gölbaşı düğün salonu olsun, güzel bir zaman geçirmeniz için herşeyi kapsayan Alyans Garden Gölbaşı, ihtişamıyla yükselen tesisinde sizler için unutulmaz bir gün sunuyor.
Übersiedlung Wien Entrümpelung Räumung
In diesem Blog finden Sie Informationen zum Thema Umzug in Wien, übersiedlung wien, Entrümpelung und Räumung. Hier erfahren Sie alles, was Sie zum Thema Übersiedlung, umzug entrümpelung in wien, Räumung und entrümpelung räumung in wien wissen müssen:
Ön Muhasebe Programı Servis Takip Programı SA Yazılım Perakende Satış Programı
 SA Yazılım pratik çözümleriyle ihtiyaçlarınızı tam manada karşılayacak kullanışlı arayüzler sunabilmeyi amaçlar. Ön muhasebe programıServis takip programı arayışında olduğunuz süreç içerisinde sizin için en uygun modülü saptar ve tüm soru işaretlerinize alternatif çözümler sunar. Perakende satış programı
Yerden Isıtma Mı Petek Mi?
Evlerde standart olarak doğalgaz yakıt kullanımı göz önünde bulundurulması ile birlikte ısıtma sistemi tercihleri açısından son yıllarda yerden ısıtma sistemleri ve petekli kalorifer sistemleri sıklıkla karşılaştırılmaktadır.
Çocuk Oyun Grubu Kamelya İmalatı Haspark Dış Mekan Fitness Aletleri
Tek bir ürünle başladığımız bu sektördeki üretimimiz, bugün kamelya imalatı & çocuk oyun grubu olarak anılan geniş yelpazeye hitap etmektedir. Hızla gelişen yenilikleri takip ederek, siz değerli kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için tecrübeli ve başarıya inançlı kadromuzla hizmetinizdeyiz. Dış mekan fitness aletleri

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Copyright © 2007 - 2021 www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri 


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri