Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
 
ANASAYFAKAYSERİFİRMA REHBERİSERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR HABER ARŞİVİ RESMİ REKLAMLARKÜNYE
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > Kayseri ye dair her şey burada Kayseri Kent Haberleri kayseri firmaları kayseri spor / KAYMEK Yılsonu Programı Yapıldı
KAYMEK Yılsonu Programı Yapıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı KAYMEK Yıl Sonu Programı’na katıldı. Başkan Büyükkılıç, gerek merkezde gerekse 16 ilçede KAYMEK’in ses getirdiğini söylerken, Vali Çiçek ise “Kayseri’ye deli gibi âşık olan Memduh Büyükkılıç’a çok şey borçluyuz” dedi.

   KAYMEK A.Ş. yoğun bir eğitim-öğretim yılını daha geride bıraktı. KAYMEK Gençlik Merkezleri’nde yıl boyunca 4’üncü sınıftan 12’nci sınıf ve mezun gruplara kadar olan öğrencilere akademik ders takviyeleri, sınavlara hazırlık kursları, etüt ve soru çözümleri, deneme sınavları, akıl oyunları, kulüp faaliyetleri, öğrenci koçluğu, yarışmalar, seminerler, sosyal, sanat ve kültürel faaliyetler gerçekleştirdi. Bu çerçevede 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı, KAYMEK Yıl Sonu Programı gerçekleştirildi. Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen KAYMEK Gençlik Merkezleri Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış Programı’na Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun, Türk Kızılay Kayseri Şube Başkanı Cafer Beydilli, Genel Sekreter Yardımcıları Serdar Öztürk ve Ali Hasdal ile daire başkanları, KAYMEK eğitmenleri, öğrenciler ve aileleri katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve Vali Gökmen Çiçek, tören alanında Türk bayrakları, halk oyunları ve mehteran marşları ile karşılandı. Program öncesi, Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek, Değer Gençlik Merkezi ile Robotik Kodlama Atölyesi’nin yıl boyunca hazırladığı ve programda sergilenen ürünleri ilgiyle inceledi. Mehteran gösterisi ile başlayan programda, saygı duruşunda bulunulmasını ve İstiklal Marşı’nın ardından öğrenci Muhammed Yasir Doğanay tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleşti.

     Programda konuşan Başkan Büyükkılıç, “Bu gençler bir harika, alnınızdan öpüyorum. İyi ki varsınız, bizleri bir araya getiren KAYMEK’imizin kıymetli yöneticilerine, genel sekreter yardımcımıza teşekkür ediyorum” dedi. Büyükkılıç, Teknofest gençliği vurgusu yaparak; “Allah’a şükürler olsun, sizleri bir harfin içine sığdırmak isteyenlere inat, siz ‘biz teknofest gençliği, Teknofest kuşağıyız’ diyorsunuz. Sizleri alkışlıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın önem verdiği Teknofest gençliği olarak sizleri alnınızdan öpüyoruz, iyi ki varsınız. Kayseri’mizde 21 tesisimizle, gerek merkezde gerek taşrada 16 ilçemizde KAYMEK her yerden ses getiriyor. Sizlerin sosyalleşmesi, kültürel, eğitim, sportif açıdan her türlü donanımla özgüven içerisinde olmanız için yöneticilerimiz gece gündüz demeden çırpınıyor. Değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak uyum ve dayanışma içerisinde gece gündüz demeden çalışmalar yaptıklarını söyleyen Başkan Büyükkılıç, sözlerini şöyle sürdürdü;

     "Ay yıldızlı bayrağımıza daha yukarı göndere çekmek için hep beraber el birliği ile çalışacağız. Her zaman sizlere yakışır bir Kayseri, sizleri bağrına basan bir Kayseri, sizlerin gurur duyduğu bir Kayseri ile buluşturmaya çalışacağız. Güvenerek sizleri bize teslim eden velilerimize özellikle teşekkür ediyorum. Değerler eğitimi dâhil, her türlü donanımla bu gençlerimizi buluşturmak, zamanlarını en güzel şekliyle değerlendirmek, onları ülkemizin geleceğine imza atacak şekilde hazırlamak için Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekibi olarak Sayın Valimizin talimatlarıyla, uyum ve dayanışma içerisinde bu çalışmaları yapıyoruz. Daha fazla yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.”

     Vali Gökmen Çiçek ise KAYMEK eğitim faaliyetlerinden dolayı Başkan Büyükkılıç’ı alkışladığını belirterek; “Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin KAYMEK diye bir teşkilatı olmasından dolayı ve kırsalından şehir merkezine kadar her yerde kurslar açtığı için, her yerde eğitim seferberliği başlattığı için her yerde spor tesisleri açtığı için çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımızı alkışlıyorum” dedi. Konuşmasında uyuşturucu ile mücadeleye de ayrı bir parantez açan Vali Çiçek, uyuşturucu ile mücadelede Büyükkılıç ve KAYMEK’in katkısına dikkat çekerek, şunları söyledi;

     "Uyuşturucu ile mücadelede emniyetimiz inanılmaz işler yapıyor. Rekor yakalamalar yapıyor. Gençlerimizi zehirlemek isteyen alçakları saklandıkları yerlerde kıskıvrak yakalıyoruz, layık oldukları yerlere, kodeslere tıkıyoruz. O alçakların gençlerimizi zehirlemesine izin vermiyoruz. Ancak eğer gençlerimizi uyuşturucudan bu sene bir önceki seneye daha fazla koruyabildiysek ki öyle görünüyor istatistikler, burada KAYMEK’e çok şey borçluyuz. KAYMEK’in kurslarına çok şey borçluyuz. KAYMEK’in spor kurslarına çok şey borçluyuz. Kayseri’ye deli gibi aşık olan Memduh Büyükkılıç’a çok şey borçluyuz. Yani KAYMEK’in her açtığı kurs sadece sosyalleşmeye katkısı olmuyor, sadece bizi daha kültürlü yapmıyor, gençlerimizi o alçakların elinden kurtarıyor. Gençlerimizi sporla, kültürle, sanatla buluşturarak kötü alışkanlıkların önüne geçiyor. Artık KAYMEK’in ünü Kayseri’nin dışına taştı. İyi ki KAYMEK var, iyi ki Kayseri Büyükşehir Belediyesi var.”

     Başkan Büyükkılıç, Vali Çiçek’in isteği üzerine Gesi Bağları türküsünü seslendirdi. Vali Çiçek ve katılımcılar, Başkan Büyükkılıç’a türkü söylediği esnada alkışlarla eşlik ettiler. Programda, öğrenciler, ‘Biz gençler sizi çok seviyoruz’, ‘Gençlere verdiğiniz değer için çok teşekkür ediyoruz’ yazılı dövizler dikkat çekti. 2022-2023 eğitim öğretim yılının sona ermesi vesilesiyle düzenlenen kapanış programında fuaye alanında Değer Gençlik Merkezi ile Robotik Kodlama Atölyesi’nin yıl boyunca ortaya çıkardığı ürünler sergilendi. Bağlama ile solo türkü söylenirken, halk oyunları oynandı. Protokol konuşmalarının ardından şiir okunarak gitar ile solo şarkı söylenen programda koro ile keyifli dakikalar geçiren katılımcılar, “Çanakkale Geçilmez” temasıyla dört adet tiyatro oyununu izledi.

 

 

Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Oluşturma 13 Haziran 2023 Salı 17:07

 

Firma Tanıtımı
Kutu Harf Kayseri Reklam Tabela Umay Reklam
Kutu harfler, çeşitli alanlarda kullanılabilirler. kutu harf üreticisi Umay Reklam uygulama alanları İşletme tabelalarında, fuar ve etkinliklerde, iç mekan dekorasyonunda sıklıkla görebiliriz.
Kayseri Yüzme Havuzlu Fitness ve Spor Salonu İyc Spor Merkezi
kayseri fitness arayanlar için İYC kayseri spor salonu, mükemmel bir seçenek. Tesis, şehir merkezinde, ulaşım açısından kolay bir konumda yer almaktadır. kayseri yüzme havuzuna ve diğer spor olanaklarına sahiptir.
Çatılı Piknik Masası Parmosan Piknik Masası
Piknik yapmak, açık havada keyifli vakit geçirmenin harika bir yoludur. Ancak güneşin veya yağmurun sizi rahatsız etmesini istemiyor musunuz? Parmosan çatılı piknik masası devreye giriyor! Çatılı piknik masaları, açık hava etkinliklerinizi daha keyifli hale getirmenin mükemmel bir yolunu sunar.
Ahşap Köpek Kulübesi Parmosan Köpek Kulübeleri
Evcil dostlarımız, ailelerimizin vazgeçilmez üyeleridir ve onların mutluluğu ve rahatlığı bizim için önemlidir. Onlara sağladığımız konforlu bir yaşam alanı, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olabiliriz. Ahşap köpek kulübesi, bu ihtiyacı karşılamak için mükemmel bir seçenektir. Bu makalede, ahşap köpek kulübelerinin neden popüler olduğunu ve evcil dostlarınız için neden mükemmel bir seçenek olduğunu inceleyeceğiz.
Çocuk Oyun Grupları Parmosan Çocuk Oyun Grubu
Çocuk oyun grupları, parklar, bahçeler veya oyun alanları gibi açık hava ortamlarında yerleştirilen Parmosan tarafından özel tasarlanmış oyun alanlarıdır.
Otobüs Durağı Fiyatları Parmosan
Otobüs durağı fiyatları dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğüne göre değişebilir. Kullanılan malzemelere bağlıdır. Kaliteli bir otobüs durağı fiyatı, en dayanıklı malzemelerin kullanılarak tasarlanır.
Kayseri Avukat Duran Hukuk Kayseri Boşanma Avukatı
Hukuk dünyası her geçen gün daha karmaşık hale geliyor ve bu nedenle Kayseri avukat ve Kayseri boşanma avukatı hizmeti veren Duran Hukuk Bürosu sizlere en iyi avukat hizmetini sağlıyor. Hukuki sorunlarla karşılaştığınızda, size rehberlik edecek deneyimli bir hukuk bürosu. Bu makalede, Kayseri avukatlarına ve hukuki sorunlarınıza nasıl çözüm bulabileceğinize dair önemli bilgiler bulacaksınız.
Kayseri Cam Balkon Ertek Alüminyum Doğrama Kayseri Alüminyum Korkuluk
Kayseri'de cam balkon, alüminyum doğrama ve alüminyum korkuluk hizmetleri sunan Ertek Alüminyum firması estetik, dayanıklılık ve işlevselliği bir araya getirerek iç mekanlara daha fazla doğal ışık ve ferahlık sağlar. kayseri cam balkon açılır kapanır cam panellerle donatılmıştır ve hava koşullarına karşı koruma sağlar. kayseri alüminyum doğrama, inşaat sektöründe dayanıklılığı ve estetiği bir araya getiren bir malzeme olarak tercih edilir. kayseri alüminyum korkuluk ise yüksek yerlerde güvenlik sağlamak için kullanılır ve hafif, dayanıklı ve bakımı kolay alüminyum malzemesiyle üretilir.
Kayseri Vinç Kiralama Afoğulları Grup Platform Kiralama Kayseri Vinç
Kayseri vinç kiralama ve kayseri platform kiralama ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. İnşaat, taşımacılık ve endüstriyel projelerinizde güvenilir ve etkin çözümler sunuyoruz. Hem ağır yükleri kolayca taşımak hem de yüksekten güvenli çalışmak için kayseri vinç hizmetlerimiz sizleri bekliyor. İşiniz için en uygun ekipmanı bulmak ve projelerinizi verimli bir şekilde yönetmek için Afoğulları Grup vinç ve platform kiralamanın avantajlarına hemen göz atın!
Autoglas Wien Windschutzscheibe
autoglas wien sind wir Ihre vertrauenswürdigen Experten für Windschutzscheiben-Reparatur und -Austausch. Unsere modernen Techniken ermöglichen es uns, die Integrität Ihrer autoglas wiederherzustellen, ohne sie komplett austauschen zu müssen. Das spart Ihnen Zeit und Geld. autoglas services in Wien ist Ihre verlässliche Wahl für Windschutzscheiben-Reparatur und -Austausch.
Bakırköy Psikolog Gülcem Yıldırım Ataköy Psikolog Bahçelievler Psikolog
bakırköy psikolog servisi olarak hizmet veren kliniğimiz birçok farklı alanda çalışabilmektedirler. ataköy Psikolog Gülcem Yıldırım farklı alanlarda çalışabilmektedir. bahçelievler psikolog hizmetini sizlere en iyi şekilde veriyoruz.
Ozon Tedavisi Dr Zafer Yılmaz Klinik Bitkisel Tedavi ve Hacamat
ozon tedavisi, hacamat istanbul ve bitkisel tedavi alanlarında uzmanlaşmış olan Dr Zafer Yılmaz tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Kayseri Copyright © 2007 - 2023 Kayseri Haberleri Kayseri Firmaları www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri yerden ısıtma www.hakenerji.com.tr www.yerdenisitma.com.tr www.yerdenisitma.org


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri