Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
 
ANASAYFAKAYSERİFİRMA REHBERİSERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR HABER ARŞİVİ RESMİ REKLAMLARKÜNYE
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > Kayseri ye dair her şey burada Kayseri Kent Haberleri kayseri firmaları kayseri spor / Kaymek İle Yaz Dönemi Bambaşka
Kaymek İle Yaz Dönemi Bambaşka

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim alanında amiral gemisi olan Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), bünyesindeki Gençlik Merkezleri’nin Yaz Okulları’nda, İlçe Sosyal Yaşam Merkezleri Yaz Okulu’nda ve Sanat ve Mesleki Eğitim Kurs Merkezleri Yaz Dönemi’nde birbirinden farklı kurs, ders ve etkinlikler ile öğrencilerin yazlarını keyifli ve verimli geçirebilmeleri adına birçok kurs açtı.

KAYMEK, Yaz Okulları ile öğrencilerin tatil süreçlerinde daha kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak adına birbirinden farklı kurslarıyla öğrencilerin kendilerini geliştirebilmeleri ve yaz tatilini verimli geçirebilmeleri adına Gençlik Merkezleri’nin Yaz Okulları’nda, İlçe Sosyal Yaşam Merkezleri Yaz Okulu’nda ve Sanat ve Mesleki Eğitim Kurs Merkezleri Yaz Dönemi’nde önemli etkinlikler ve eğitimler düzenliyor.

KAYMEK Kurs Merkezlerinde, 2023 Yılı Yaz Dönemi’nde 9 farklı tesiste sanatla ilgili, mesleki ve kişisel gelişim kursları ile 18 farklı alanda 79 farklı branşta 3 bin 667 kursiyere eğitimler veriyor. Ayrıca bu dönem bir ilk olarak TOKİ, Erkilet ve Beyazşehir kurs merkezlerinde çocuklara özel branş kursları düzenleniyor.

8-13 yaş aralığındaki çocuklara Resim Sanat Eğitimi, Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi; 9-13 yaş aralığındaki çocuklara Etkili ve Hızlı Okuma; 10-14 yaş aralığındaki çocuklara İngilizce A1 Seviyesi, Temel Bilgisayar Eğitimi; 11-14 yaş aralığındaki çocuklara Diksiyon Eğitimi; 14-17 yaş aralığındaki çocuklara ise Pastacı Çırağı, Saç Örme ve Saç Şekillendirme, Temel Robotik Kodlama Eğitimi ile çocukların sanatla ilgili becerileri ve kişisel gelişimleri desteklenme amacı güdüyor.

KAYMEK Kurs Merkezleri Müdürü Denizhan Burhan, 3 Temmuz itibariyle yaz dönemine başladıklarını ifade ederek, bu dönem 11 farklı birimde 39 tesiste 52 noktada hizmet verdiklerini dile getirdi. Burhan, KAYMEK Kurs Merkezleri’nde yaz döneminde de ilginin çok fazla olduğunu kaydederek, şöyle konuştu;

“Kayseri Büyükşehir Belediye bünyesinde faaliyetlerini yürüten KAYMEK A.Ş.’de 3 Temmuz itibariyle yaz dönemine başladık. Yaz döneminde bilindiği üzere 11 farklı birimde 39 tesiste 52 noktada hizmet veriyoruz ama yaz dönemi daha bambaşka.

İlgi de inanılmaz fazla. Biz Sanat ve Mesleki kurslarımızla, uzaktan eğitim merkezimizle, gençlik merkezlerimizle, aynı zamanda ilçe sosyal yaşam merkezlerimizde toplamda 30’un üzerinde tesisimizde bir eğitim hizmeti veriyoruz. Bu eğitim hizmetlerinde sanat mesleki kurslarımıza 7 bin başvuru yapıldı ancak biz 3 bin 700’ünü kabul edebildik. Diğer taraftan 79 farklı branşımız vardı.

Sanat ve Mesleki kurslarımızda çok özel kurslarda açtık bu yıl. 8/17 yaş aralığında çocuk ve gençlerimize özel kurslar açtık. Etkili ve Hızlı Okuma, Yağlı Boyama ve Resim, Kuran-ı Kerim, Değerler Eğitimi, pastacılık. Çok önemliydi bunlar bizim için.”
Sadece KAYMEK İhtisas Merkezi’nde yaz boyunca bin 200 öğrenci ve kursiyere hizmet verileceğini söyleyen Burhan, “Şu an bulunduğumuz koridorda bütün sınıflarımız dolu. Vatandaşlarımızın yüksek bir teveccühü var. Kendilerine ayrıca çok teşekkür ediyoruz.

Şu an bulunan kurslarda Etkili Hızlı okuma, İngilizce A1, Almanca, gibi derslerimiz var” dedi. Burhan, çok güzel bir yaz dönemi başlangıcı yaptıklarını belirterek, “Bu kurslarda biz hizmet vermeye devam ediyoruz. Halkımıza bir kez daha çok teşekkür ediyoruz.

Gençlik Merkezlerimizde 3 bin öğrencimiz var. Matematik kampına gelenler var. Robotik Kodlama ile ilgili Robotik Kodlama Atölyesi olanlar var. 8/14 yaş arası yaz grubu dediğimiz grubumuz var. Biraz daha eğlence ama içeriğinde biraz daha değerler eğitimi, Türk İslami Bilginlerinin yer aldığı dersler ve Kur-an’ı Kerim aynı zamanda sosyal, sportif, aktiviteler ve geziler düzenliyoruz.

Diğer yanda 3 bin 100 sayısıyla ilçe sosyal yaşam merkezlerinde sanat mesleki ve eğitim ve gençlik merkezlerini kapsayan çok güzel bir yaz dönemi başlangıcı yaptık. Toplamda 12 bin öğrencimiz var” diye konuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla kursların ücretsiz olduğunu vurgulayan Burhan, “Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla kurslarımız ücretsiz olarak bu kurslarda biz hizmet vermeye devam ediyoruz. Halkımıza bir kez daha çok teşekkür ediyoruz.

Yüksek bir teveccüh gösterdiler. KAYMEK’i her zaman tercih ediyorlar. Ama yaz döneminde daha coşkuyla sahiplendiler” ifadelerini kullandı. KAYMEK ile büyüdüğünü söyleyen ve KAYMEK’in kurslarından sürekli faydalanan 19 yaşındaki Elif Mert ise, “YKS için geçen sene yaz kurslarına geliyordum.

Şu anda İngilizce Kursu’na geliyorum. KAYMEK ile büyüdüm diyebilirim. Bu güzel tesiste gördüğümüz eğitimlerden dolayı Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyorum” dedi. KAYMEK’te dil kurslarına katılan Ebrar Çanakçımaksutoğlu da, “İngilizce Fransızca mütercim tercümanlık öğrencisiyim.

KAYMEK’te Fransızca Kursunu öğrendiğim için hemen başvurmak istedim. Rusça Kursu vardı oraya da başvurdum. Hem 2 şekilde dil öğrenebiliyorum KAYMEK Kursu’nda. Hocalarımız çok eğlenceli. Burası çok temiz. Buradan belediye başkanımız Memduh Büyükkılıç’a çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

16 yaşında olan Melisa Avcı ise, yaz kurslarının dolu dolu geçtiğini ifade ederek, “KAYMEK’in Kurs Merkezleri’nde İngilizce ve Rusça Kursu’na gidiyorum şu anlık. Gayet güzel geçiyor dolu dolu.

Tek İngilizce branşı yok. Daha fazla dilde öğrenme imkânımız var. Gayet iyi. KAYMEK kendimi geliştirme şansı katıyor bana. Bu sayede iş imkânı da katmış oluyor aslında. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Oluşturma 10 Temmuz 2023 Pazartesi 10:48

 

Firma Tanıtımı
Kutu Harf Kayseri Reklam Tabela Umay Reklam
Kutu harfler, çeşitli alanlarda kullanılabilirler. kutu harf üreticisi Umay Reklam uygulama alanları İşletme tabelalarında, fuar ve etkinliklerde, iç mekan dekorasyonunda sıklıkla görebiliriz.
Kayseri Yüzme Havuzlu Fitness ve Spor Salonu İyc Spor Merkezi
kayseri fitness arayanlar için İYC kayseri spor salonu, mükemmel bir seçenek. Tesis, şehir merkezinde, ulaşım açısından kolay bir konumda yer almaktadır. kayseri yüzme havuzuna ve diğer spor olanaklarına sahiptir.
Çatılı Piknik Masası Parmosan Piknik Masası
Piknik yapmak, açık havada keyifli vakit geçirmenin harika bir yoludur. Ancak güneşin veya yağmurun sizi rahatsız etmesini istemiyor musunuz? Parmosan çatılı piknik masası devreye giriyor! Çatılı piknik masaları, açık hava etkinliklerinizi daha keyifli hale getirmenin mükemmel bir yolunu sunar.
Ahşap Köpek Kulübesi Parmosan Köpek Kulübeleri
Evcil dostlarımız, ailelerimizin vazgeçilmez üyeleridir ve onların mutluluğu ve rahatlığı bizim için önemlidir. Onlara sağladığımız konforlu bir yaşam alanı, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olabiliriz. Ahşap köpek kulübesi, bu ihtiyacı karşılamak için mükemmel bir seçenektir. Bu makalede, ahşap köpek kulübelerinin neden popüler olduğunu ve evcil dostlarınız için neden mükemmel bir seçenek olduğunu inceleyeceğiz.
Çocuk Oyun Grupları Parmosan Çocuk Oyun Grubu
Çocuk oyun grupları, parklar, bahçeler veya oyun alanları gibi açık hava ortamlarında yerleştirilen Parmosan tarafından özel tasarlanmış oyun alanlarıdır.
Otobüs Durağı Fiyatları Parmosan
Otobüs durağı fiyatları dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğüne göre değişebilir. Kullanılan malzemelere bağlıdır. Kaliteli bir otobüs durağı fiyatı, en dayanıklı malzemelerin kullanılarak tasarlanır.
Kayseri Avukat Duran Hukuk Kayseri Boşanma Avukatı
Hukuk dünyası her geçen gün daha karmaşık hale geliyor ve bu nedenle Kayseri avukat ve Kayseri boşanma avukatı hizmeti veren Duran Hukuk Bürosu sizlere en iyi avukat hizmetini sağlıyor. Hukuki sorunlarla karşılaştığınızda, size rehberlik edecek deneyimli bir hukuk bürosu. Bu makalede, Kayseri avukatlarına ve hukuki sorunlarınıza nasıl çözüm bulabileceğinize dair önemli bilgiler bulacaksınız.
Kayseri Cam Balkon Ertek Alüminyum Doğrama Kayseri Alüminyum Korkuluk
Kayseri'de cam balkon, alüminyum doğrama ve alüminyum korkuluk hizmetleri sunan Ertek Alüminyum firması estetik, dayanıklılık ve işlevselliği bir araya getirerek iç mekanlara daha fazla doğal ışık ve ferahlık sağlar. kayseri cam balkon açılır kapanır cam panellerle donatılmıştır ve hava koşullarına karşı koruma sağlar. kayseri alüminyum doğrama, inşaat sektöründe dayanıklılığı ve estetiği bir araya getiren bir malzeme olarak tercih edilir. kayseri alüminyum korkuluk ise yüksek yerlerde güvenlik sağlamak için kullanılır ve hafif, dayanıklı ve bakımı kolay alüminyum malzemesiyle üretilir.
Kayseri Vinç Kiralama Afoğulları Grup Platform Kiralama Kayseri Vinç
Kayseri vinç kiralama ve kayseri platform kiralama ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. İnşaat, taşımacılık ve endüstriyel projelerinizde güvenilir ve etkin çözümler sunuyoruz. Hem ağır yükleri kolayca taşımak hem de yüksekten güvenli çalışmak için kayseri vinç hizmetlerimiz sizleri bekliyor. İşiniz için en uygun ekipmanı bulmak ve projelerinizi verimli bir şekilde yönetmek için Afoğulları Grup vinç ve platform kiralamanın avantajlarına hemen göz atın!
Autoglas Wien Windschutzscheibe
autoglas wien sind wir Ihre vertrauenswürdigen Experten für Windschutzscheiben-Reparatur und -Austausch. Unsere modernen Techniken ermöglichen es uns, die Integrität Ihrer autoglas wiederherzustellen, ohne sie komplett austauschen zu müssen. Das spart Ihnen Zeit und Geld. autoglas services in Wien ist Ihre verlässliche Wahl für Windschutzscheiben-Reparatur und -Austausch.
Bakırköy Psikolog Gülcem Yıldırım Ataköy Psikolog Bahçelievler Psikolog
bakırköy psikolog servisi olarak hizmet veren kliniğimiz birçok farklı alanda çalışabilmektedirler. ataköy Psikolog Gülcem Yıldırım farklı alanlarda çalışabilmektedir. bahçelievler psikolog hizmetini sizlere en iyi şekilde veriyoruz.
Ozon Tedavisi Dr Zafer Yılmaz Klinik Bitkisel Tedavi ve Hacamat
ozon tedavisi, hacamat istanbul ve bitkisel tedavi alanlarında uzmanlaşmış olan Dr Zafer Yılmaz tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Kayseri Copyright © 2007 - 2023 Kayseri Haberleri Kayseri Firmaları www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri yerden ısıtma www.hakenerji.com.tr www.yerdenisitma.com.tr www.yerdenisitma.org


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri