Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
 
ANASAYFAKAYSERİFİRMA REHBERİSERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR HABER ARŞİVİ RESMİ REKLAMLARKÜNYE
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > Kayseri ye dair her şey burada Kayseri Kent Haberleri kayseri firmaları kayseri spor / Akar Ve Büyükkılıç'tan Yahyalı Ve Develi'ye Çıkarma
Akar Ve Büyükkılıç'tan Yahyalı Ve Develi'ye Çıkarma

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, önceki dönem Milli Savunma Bakanı, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ile birlikte Yahyalı ve Develi ilçelerini ziyaret edip, muhtarlarla ve vatandaşlarla buluştu.


Başkan Büyükkılıç, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ile birlikte Yahyalı ve Develi ilçelerini ziyaret etti.

İlk olarak Yahyalı’ya giden Büyükkılıç, önceki dönem Milli Savunma Bakanı, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte Yahyalı’da muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarların taleplerini dinleyen Akar ve Büyükkılıç, burada vatandaşlar tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılandı. Akar ve Büyükkılıç, ayrıca doğa harikası Derebağ Şelalesi’ni gezerek, doğal güzellikten faydalanıp bir süre serinlerken, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü ziyaret edip, ilçedeki çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yeşilköy Şelalesi’nde muhtarlarla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Büyükkılıç, “Birliğin, beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğini sergiliyoruz.

Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlarken, bizleri kucaklayan, sıcak ilgi ile karşılayan davranışlarınızdan dolayı minnet duyuyor, teşekkür ediyorum. Sayın bakanımızla birlikte sizleri ziyaret etmekten onur duyuyoruz” diye konuştu.

Seçimlerde büyük bir rağbet gösteren mahallelilere, vatandaşlara seslenen TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Hulusi Akar ise mahalleli vatandaşların, dünyadaki, Türkiye’deki gelişmeleri, ülkenin içinde bulunduğu durumları, sorunları, bu sorunların nasıl çözüleceğini bilmenin bir göstergesi olarak seçimlerde kararlılık gösterdiğini ifade ederek, onlara teşekkür etti.

Akar, Türkiye’nin pandemi gibi deprem gibi ve süregelen terör sorunu gibi büyük sorunların üstesinden geldiğini söyleyerek, ülke olarak aşamayacak engelleri olmadığını dile getirdi. Akar, yereldeki faaliyetlerde ise Büyükşehir Belediyesi daire başkanlıkları aracılığı ile hizmetlerin muhtarlarla görüşülerek hayata geçirildiğini sözlerine ekledi.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm de Başkan Büyükkılıç’ın ağabeyliğini hiç eksik etmediğini ifade ederek, “Yerel seçimlere giriyoruz. Başımızda Memduh başkanımız var.

Ne güzel övgü dolu sözler kendisine nasip oluyor.

Allah razı olsun, ağabeyliğini de eksik etmiyor” dedi. Yeryüzü cenneti olarak nitelediği Yahyalı’yı çok sevdiklerini dile getiren Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ise; “İlçelerin sultanı Yahyalı, mahallelerin sultanı ise Çavdaruşağı. Hem Cumhurbaşkanlığı seçiminde, hem de milletvekilliği seçiminde Allah’a hamdolsun gururumuz oldunuz.

Hepimiz omuz verdik. Tabi ilçe başkanımız, il başkanımız, Memduh başkanımız ve gururumuz sayın bakanımızla milletvekillerimizle elhamdülillah bu ilçeye güzellikler oldu.

Biz birincilik kürsüsünde olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu. Öztürk, saymakla bitiremeyeceği güzellikler yapıldığını ifade ederek, bunun için Başkan Büyükkılıç’a, Büyükşehir Belediyesi ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Yahyalı ziyaretinin ardından Develi ilçesine geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, önceki dönem Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı ziyaret ederek, ilçedeki çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Öte yandan Akar ile birlikte Develi’de de muhtarlarla bir araya gelen Büyükkılıç, yapılan toplantıda hem muhtarlara destekleri için teşekkür etti hem de mahallelerin beklentilerini dinledi.

Develi ilçesinde bulunan Elbiz Parkı’nda muhtarlara ve Develililere hitap eden Başkan Büyükkılıç, birlik, beraberlik mesajı vererek; “Dayanışmanın en güzel örneklerini sergiliyoruz.

Bakanlarımız, milletvekillerimiz, ilçe teşkilatımız, il teşkilatımız dayanışma içerisinde çalışmaları yaparken belediyeler olarak bizler de uyumlu ve sizlerin talep ettiği konuları bizlere ulaştıran bir belediye başkanı olarak da Mehmet kardeşimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ayrıca muhtarlarımızın talepleri ile ilgili de üzerimize düşeni yapma yönünde irade gösteriyoruz” şeklinde konuştu. Yapılan her çalışmada Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesinin imzası olduğunun altını çizen Büyükkılıç, “O açıdan da birliğin bereket olduğunu paylaşmak istiyorum.

Sizler istiyorsunuz bizler yardımcı oluyoruz. Yerel yöneticiler olarak hepinizi bağrımıza basıyoruz. Biz çalışacağız Mevla’m da lütfedecek. Her zaman sizlere hizmet etmeyi ibadet bilen bir anlayış ile üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Allah, sizlere karşı bizi mahcup etmesin” ifadelerini kullandı.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ise muhtarlara hitap ederek, “Her zaman olduğu gibi ülkemize, milletimize hizmet etmek için elimizden gelen gayret ne ise yaptık, yapmaya devam ediyoruz.

Bir tarafta il başkanımız, diğer tarafta Büyükşehir Belediye Başkanımız, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız gerçekten örnek seviyede bir iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Allah bu birliği, beraberliği, bereketli çalışmayı bozmaz inşallah” diye konuştu.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar da vatandaşların daha mutlu yaşayabilmeleri için gayretlerinin devam ettiğini dile getirerek, “Bir hizmet getiriyorsak Büyükşehir Belediye Başkanımızın destekleri, il başkanımızın destekleri ve bakanlarımızın destekleri ile bunları sunuyoruz.

Hepsinden Allah razı olsun” dedi. AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ise Develi deyince aklına Başkan Büyükkılıç’ın geldiğini kaydederek, şunları söyledi;

“Develi denilince Memduh başkanım aklıma geliyor. Sağ olsun buraya da emeği çok fazla. Cabbar Başkanımla beraber Develi için çalışıyorlar, çok da hizmet etmişler. Sayın Bakanımın da bu konuda hassasiyeti üst seviyede, kendisine de teşekkür ediyorum.”

Büyükkılıç ayrıca, Develi’de Elbiz Parkı’nda dinlenen ilçe sakinleri ile selamlaşarak, muhabbetlerine ortak oldu.

(Editör: Mert Kandemir)Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Oluşturma 11 Ağustos 2023 Cuma 11:28

 

Firma Tanıtımı
3D Yazıcı Pla Filament Matersan Ender 3D
3D yazıcılar, dijital tasarımları katman katman fiziksel nesnelere dönüştüren harika cihazlardır. Bu teknoloji, endüstriyel üretimden kişisel kullanıma kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir. 3D yazıcı, birçok endüstride kullanılmaktadır. PLA filament, polilaktik asit kısaltmasıdır ve doğal kaynaklardan elde edilen bir biyoplastiktir. Bu özellikleri sayesinde çevre dostu bir malzeme olarak öne çıkar. 3D baskıda sıklıkla kullanılan bir filament çeşidi olup, genellikle makul bir fiyatla temin edilebilir.
Basketbol Potası Fiyatları Parmosan Basketbol Potası
Basketbol, dünyanın en popüler sporlarından biridir. Bu spor, hem profesyonel hem de amatör düzeyde oynanmaktadır. Basketbol oynamak için gerekli ekipmanlardan biri de basketbol potasıdır basketbol potası fiyatları, potanın özelliklerine ve kullanım alanına göre değişmektedir.
Modelka Çelik Kapı Fabrikası Ucuz Çelik Kapı Fiyatları Yangın Kapısı
Yangının yayılmasını önleyen kapılar yangın kapısı olarak Modelka tarafından tasarlanmıştır. Güvenli bir çelik kapı fabrikası seçimi önemlidir. Yangın kapısı fiyatları, boyut, malzeme kalitesi ve özelliklere bağlı olarak değişebilir. Güvenliğinizi düşünerek doğru yangın kapısını seçmek önemlidir. Modelka gibi güvenilir firmaları tercih edin.
Kayseri Spor Salonu İyc Spor Merkezi
Kayseri spor salonu İyc spor merkezi, bu alanda kendini kanıtlamış ve spor yapmayı sevenlerin ilk tercihi haline gelmiştir. Spor salonumuz, modern ekipmanları ve uzman antrenörleriyle sizlere en iyi spor deneyimini sunuyor.
Yerden Isıtma Çok Yakar Mı?
Yerden ısıtma mı petek mi daha avantajlıdır? Gibi sıkça sorulan sorular, merak edilen ve araştırılan konular arasındadır. yerden ısıtma sistemleri petekli sistemlere göre %44 daha az yakıt harcar ve yaklaşık %30 oranında tasarruf sağlamaktadır.
Kamelya Fiyatları Parmosan Kamelya İmalatı
Gölgelik ve oturma alanı sağlayan kamelyalar, hem estetik hem de işlevsel açıdan oldukça faydalıdır. Kamelya fiyatları, ürünün malzemesine, boyutuna, tasarımına ve işçiliğine göre değişiklik gösterir.
Kayseri Avukat Guga Hukuk Bürosu Kayseri Boşanma Avukatı ve Ceza Avukatı
Guga Hukuk bürosu olarak Kayseri ve çevre illerde kayseri avukat, boşanma avukatı, ceza avukatı, icra avukatı, icra avukatı, tazminat hukuku avukatı, trafik kazası avukatı ve miras hukuku avukatı olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.
Kayseri Yüzme Havuzu İyc Spor Merkezi
Kayseri yüzme havuzu, modern yaşamın yoğun temposundan uzaklaşmanın en mükemmel yollarından biridir. Kayseri yüzme hizmetimiz, bu özel deneyimi sizlere sunuyor.
Kutu Harf Kayseri Reklam Tabela Umay Reklam
Kutu harfler, çeşitli alanlarda kullanılabilirler. kutu harf üreticisi Umay Reklam uygulama alanları İşletme tabelalarında, fuar ve etkinliklerde, iç mekan dekorasyonunda sıklıkla görebiliriz.
Kayseri Yüzme Havuzlu Fitness ve Spor Salonu İyc Spor Merkezi
kayseri fitness arayanlar için İYC kayseri spor salonu, mükemmel bir seçenek. Tesis, şehir merkezinde, ulaşım açısından kolay bir konumda yer almaktadır. kayseri yüzme havuzuna ve diğer spor olanaklarına sahiptir.
Çatılı Piknik Masası Parmosan Piknik Masası
Piknik yapmak, açık havada keyifli vakit geçirmenin harika bir yoludur. Ancak güneşin veya yağmurun sizi rahatsız etmesini istemiyor musunuz? Parmosan çatılı piknik masası devreye giriyor! Çatılı piknik masaları, açık hava etkinliklerinizi daha keyifli hale getirmenin mükemmel bir yolunu sunar.
Ahşap Köpek Kulübesi Parmosan Köpek Kulübeleri
Evcil dostlarımız, ailelerimizin vazgeçilmez üyeleridir ve onların mutluluğu ve rahatlığı bizim için önemlidir. Onlara sağladığımız konforlu bir yaşam alanı, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olabiliriz. Ahşap köpek kulübesi, bu ihtiyacı karşılamak için mükemmel bir seçenektir. Bu makalede, ahşap köpek kulübelerinin neden popüler olduğunu ve evcil dostlarınız için neden mükemmel bir seçenek olduğunu inceleyeceğiz.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Kayseri Copyright © 2007 - 2024 Kayseri Haberleri Kayseri Firmaları www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri yerden ısıtma www.hakenerji.com.tr www.yerdenisitma.com.tr www.yerdenisitma.org


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri