Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
ANASAYFAKAYSERİ FİRMA REHBERİ SERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR HABER ARŞİVİ
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > KAYSERİ KÜLTÜR & SANAT / MART AYI KÜLTÜR-SANAT DOLU
MART AYI KÜLTÜR-SANAT DOLU

Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve Kayseri'de sosyal kültürel hayata renk katan kültür-sanat etkinlikleri, Mart ayında da Kayserililere keyifli anlar yaşatacak.

     Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'nca düzenlenecek konserler, tiyatrolar ve söyleşilerle Kayserililer dolu dolu bir Mart ayı geçirecek.

"MERDİVEN" TİYATROSEVERLER İÇİN SAHNEDE
Mart ayının ilk etkinliği, tiyatroseverler için düzenlenecek. Büyükşehir Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümü 'Merdiven' isimli oyunu sahneye koyacak.Şehir Tiyatrosu'ndaki oyun, 01 Mart Cuma günü saat 19.30'da tiyatroseverlerle buluşacak. Nazım Kurşunlu'nun yazdığı 2 perdelik trajikomik oyun, emekli bir devlet memurunun eski bir arkadaşı ile karşılaştıktan sonra tepe taklak olan hayatını konu alacak.Ücretsiz olarak izlenecek oyun, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için ise 8-15-29 Mart Cuma günleri sahnelenecek.

BÜYÜKŞEHİR DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKIYOR
Mart ayı içerisinde 'Büyükşehir Değerlerine Sahip Çıkıyor' başlığı ile gerçekleşecek bir başka etkinlikle de Kayserili duayen sanatçı İsmail Ediz anılacak.Daha önce Ahmet Gazi Ayhan, İsmail Ötenkaya, Neşet Ertaş ve Aşık Veysel gibi Türkiye'ye mal olmuş önemli sanatçılar için anma gecesi düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, bu kez de "İsmail Ediz Gecesi" düzenleyecek.02 Mart Cumartesi günü Şehir Tiyatrosu'nda gerçekleşecek "İsmail Ediz Gecesi" saat 19.30'da başlayacak.Gecede TRT Sanatçısı Orhan Saygıcı konuk sanatçı olarak sahne alacak.

MART'TA "MASAL DÜNYASINA YOLCULUK" VAR
Mart ayında da çocuklar unutulmadı. Büyükşehir Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından sahnelenecek 'Masal Dünyasına Yolculuk' isimli çocuk oyunu, çocuklara masal dünyasının kapılarını aralayacak.Şehir Tiyatrosu'nda sahnelenecek oyun 03 Mart Pazar günü saat 13.00'te çocuklarla buluşacak. Oyun, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ise 10-17-31 Mart Pazar günleri aynı saatte yeniden çocuklarla buluşacak.

YAŞADIĞIMIZ KENT KAYSERİ'NİN KONUĞU KASKİSPOR
Yaşadığı kenti daha yakından tanıyan, tanıdıkça daha çok seven ve bu şehir için yeni projeler ortaya koyan gençlerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 'Yaşadığımız Kent Kayseri' programının konuğu ise Kaskispor olacak. 04 Mart Pazartesi günü Meclis Salonu'nda gerçekleşecek olan program, saat 11.00'de başlayacak. Programa tüm sporseverler ücretsiz olarak katılabilecek.

"HER AY ÇOK ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER GERÇEKLEŞTİRİYORUZ"
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin önderliğinde çok çeşitli etkinlikleri Kayserililerle buluşturduklarını hatırlatan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Oktay Durukan, Mart ayı etkinlikleri hakkında bilgiler vererek şöyle konuştu: "Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin kültür ve sanat etkinlikleri anlamında daha canlı olabilmesi için her hafta, her ay çok çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

     Mart ayıyla birlikte yine bu etkinliklerimiz tüm hızıyla devam edecek. Mart ayının ilk programı, 01 Mart Cuma günü sahnelenecek Merdiven isimli oyun olacak. Sizlerinde yakından bildiği gibi geçtiğimiz günlerde bu oyunları takip eden 10 bininci seyirciye Büyükşehir Belediye Başkanımızın hazırlatmış olduğu plaketi takdim etmiştik. Bu oyun, Mart ayında her Cuma günü Şehir Tiyatrosu'nda tiyatro severlerle buluşacak. Öte yandan 'Büyükşehir Değerlerine Sahip Çıkıyor' adı altında şehrimizin kültür ve sanat hayatına katkı sağlayan, adını tüm Türkiye'ye duyurmuş insanları bir kez daha hatırlamak için de etkinliklerimize devam ediyoruz. Bu ay ki konuğumuz İsmail Ediz olacak.

     Türk Sanat Müziği'ne büyük değer katmış 'İsmail Ediz Gecesi' 02 Mart Cumartesi günü saat 19.30'da Şehir Tiyatrosu'nda tüm müzikseverlerle bir araya gelecek. 03 Mart Pazar günü yine bir tiyatro faaliyetimiz olacak. 'Masal Dünyasına Yolculuk' isimli oyun, çocuklara yönelik olarak sahnelenecek. Saat 13.00'te Şehir Tiyatrosu'ndaki oyuna tüm çocukları davet ediyoruz. 04 Mart Pazartesi günü ise şehrimizin gururu olduğu kadar Türkiye'nin de gururu olan ve Eurocup'ta ilk defa iki kez final oynayan kadın basketbol takımız Kaskispor'un değerli hocası ve yöneticileri, yaklaşık 4 yıldır yürüttüğümüz 'Yaşadığımız Kent Kayseri' programında öğrencilerimizle beraber olacak. Bu programla Kaskispor, Moskova'ya gitmeden önce son defa Kayserili basketbol severlerle bir araya gelecek. Tüm basketbol severleri, saat 11.00'de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştireceğimiz programa davet ediyorum."

 

 

Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Hit1574
Oluşturma 27 Şubat 2013 Çarşamba 16:01

 

Firma Tanıtımı
Bal Satışı Çörek Otu Yağı Lavanta Yağı Üzeyir Yaylası Online Satış Sitesi
Üzeyir Yaylası, doğal ve sağlıklı ürünler sunan bir firmadır. çam bal satışı , çörek otu yağı , lavanta yağı konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz tamamen doğal katkısız ve kendi üretimimizdir.
Kayseri Avukat Serkan Yılmaz Boşanma Avukatı Kayseri Ceza Avukatı
Kayseri Avukat Serkan Yılmaz Boşanma Avukatı Kayseri Aile hukuku, medeni kanun kapsamında yer alan nişanlanma, evlenme ve boşanma hukukunu içine alan geniş bir düzenlemeyi içinde barındırmaktadır. Kayseri ceza avukatı; ceza yargılamalarında şüpheli ve sanık müdafi, mağdur açısından da katılan sıfatı ile yargılama sürecinde hukuki destek sağlar.
Cam Balkon Kayseri Karacalar Alüminyum Doğrama Kayseri Cam Balkon
Cam balkonlar, evlerinizi daha fazla açık hale getirirken, aynı zamanda dışarıdan manzarayı iç mekanlara getirir. Bu nedenle, cam balkon kayseri evleriniz için estetik ve pratik bir seçenek olabilir. Kayseri cam balkon için üretici konumunda olan firmamız Karaca Alüminyum tüm ürünlerinde uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Alüminyum doğrama kayseri ile ilgili ihtiyaç ve taleplerinizde fiyat alabilirsiniz. Sizlere alüminyum doğrama üzerine özel ölçü ve özel üretim imkanı sunmaktayız.
Yerden Isıtma Hakenerji Yerden Isıtma İstanbul Rehau Yerden Isıtma Sistemleri
Temel olarak yerden ısıtma yakıt tüketimi için güneş enerjisi, doğalgaz, katı veya sıvı yakıtlar tercihler yer almaktadır. Yani yerden ısıtma neyle çalışır sorusu için de birçok farklı cevap verilebilir. Yakıt tüketimi sayesinde elde edilen enerji yerden ısıtma istanbul sulu sistemlerde ısı enerjisine dönüşür ve ortamdaki ısınma ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Genel olarak homojen bir ısı dağılımı gerçekleştirdiği için ev veya işletme içerisindeki her noktada aynı ısınmanın ve sıcaklığın elde edilmesi mümkün olurken, klasik sistemlerde görülen ısı birikmesi rehau yerden ısıtma ile bu sistemlerde neredeyse hiç görülmez.
Freeze Dry Makinesi Gökçe Soğutma Dondurarak Kurutma Sistemleri
Freeze dry makinesi dondurarak kurutma dondurulmuş gıdaları bir başınç altında dehidre etme işlemidir. Bu teknoloji ile gıda içerisinde ki su süblimleşme yoluyla katı halden gaz formuna geçerek dışarı atılır. Liyofilizasyon teknolojisi ile dondurularak kurutuma ile gıdalar doğru ambalajlama sayesinde 25 yıla kadar saklanabilir. İşlem sırasında gıdaların orjinal özellikleri tamamen korunurken yiyecekler ilk gün ki gibi taze kalır. dondurarak kurutma makinesi
Plastik Market Arabası Market Rafı Depo Raf Sistemleri Somçelik
plastik market arabası , market rafı ve depo rafı ihtiyaçlarınız için tek adres. Somçelik raf sistemleri kendi üretimi olan raf sistemlerini tüm Türkiye ye satmaktadır. Projenize özel raf imalatı ve montajı nı uzman ekiplerimiz yapmaktadır.
Cam Balkon Kayseri Giyotin Cam Balkon Doruk Cam Balkon Sistemleri
Kayseri cam balkon , cam balkon kayseri , giyotin cam balkon satış montaj ve imalatını yapan Doruk cam balkon tüm Türkiye ye hizmet vermektedir. Isıcamlı ve tek camlı olarak üretilen cam balkonlar, motorlu ve kumandalı olarak iki çeşidi vardır.
Kahvaltı Evi Kayseri En İyi Serpme Kahvaltı Talas Acuka Kahvaltı
Kayseri kahvaltı ve kayseri en iyi kahvaltı mekanları Acuka Kahvaltı Evi Talas'ta kayseri serpme kahvaltı , el yapımı ve doğal lezzetleri ile siz değerli misafirlerimize butik kahvaltı keyfini yaşatıyor
Kayseri Restaurant Kayseride Ne Yenir Kanatçı Bahadır Talas Restoranlar
Kayseri de ne yenir, kayseri restaurant arıyorsanız Kanatçı Bahadır tam size göre. talas restoranlar ızgara sınırsız meze kebap ve tavuk kanat talas da. Kanatçı Bahadır Talas'ın kalbinde, misafirlerinin kıymetli vaktini eşsiz lezzetleri sayesinde unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.
Ankara Düğün Salonları Gölbaşı Düğün Salonu Alyans Ankara Kır Düğün Salonları
Ankara düğün salonları Alyans Garden gölbaşı düğün salonu ve ankara kır düğün salonları ile hizmetinizdedir. Tercihiniz ister samimi bir bahçe konsepti isterse şık bir gölbaşı düğün salonu olsun, güzel bir zaman geçirmeniz için herşeyi kapsayan Alyans Garden Gölbaşı, ihtişamıyla yükselen tesisinde sizler için unutulmaz bir gün sunuyor.
Übersiedlung Wien Entrümpelung Räumung
In diesem Blog finden Sie Informationen zum Thema Umzug in Wien, übersiedlung wien, Entrümpelung und Räumung. Hier erfahren Sie alles, was Sie zum Thema Übersiedlung, umzug entrümpelung in wien, Räumung und entrümpelung räumung in wien wissen müssen:
Ön Muhasebe Programı Servis Takip Programı SA Yazılım Perakende Satış Programı
 SA Yazılım pratik çözümleriyle ihtiyaçlarınızı tam manada karşılayacak kullanışlı arayüzler sunabilmeyi amaçlar. Ön muhasebe programıServis takip programı arayışında olduğunuz süreç içerisinde sizin için en uygun modülü saptar ve tüm soru işaretlerinize alternatif çözümler sunar. Perakende satış programı

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Kayseri Copyright © 2007 - 2023 Kayseri Haberleri Firmaları www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri  yerden ısıtma  www.hakenerji.com.tr  www.vatanpor.com


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri