Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
ANASAYFAKAYSERİ FİRMA REHBERİ SERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > KAYSERİDE SPOR > Erciyes Spor / ÖZKÖYLÜ: “BAŞKAN BİR YİĞİT ARIYORDU, BİZ DE GELDİK O YİĞİT OLDUK”
ÖZKÖYLÜ: “BAŞKAN BİR YİĞİT ARIYORDU, BİZ DE GELDİK O YİĞİT OLDUK”

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ve basın sözcüsü Kaan Savruk, takımın Spor Toto Süper Lig'e çıkmayı garantilemesinin ardından basın açıklaması yaptı.

      Basın açıklamasında konuşan Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, “Bizim yaptığımız ve futbolcularımızın harcadığı emeğin bir kenara atılmasını hiç hoş karşılamıyorum. Size bu konuyla ilgili bir halk deyişi söyleyeyim. Bu söylemek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. ‘At olur meydan olmaz, meydan olur at olmaz. At da olur, meydan da olur ama binecek yiğit olmaz’ Burada Başkan bir yiğit arıyordu, biz de geldik o yiğit olduk” dedi.

     Özköylü, “Yorucu bir sezonu mutlu bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" diyerek, "Bu başarıda emeği geçen herkesin yüreğine sağlık. Tüm camiamıza ve şehrimize hayırlı olsun. Tabi ki bu kolay bir iş değil. Herkeste bunun farkında. Belki sezon başı birçok insanın şans tanımadığı Erciyesspor’un sıyrılıp şampiyon olması belki de çok önemliydi. Sezon boyu yeni kurmuş olduğumuz takımla beraber çalıştık. Ortalama 15 transfer yapılmış. Böyle bir takımın kaynaşıp, adapte olması ve bunun neticesinde başarılı olması çok kolay bir iş değildir. Bunu başarabilmek gerçekten bizim adımıza çok önemli. Kulübün mevcut şartlarının bizim adımıza önemli oluşu, bizimde bizden bekleneni en iyi şekilde yapmamız bizim adımıza çok önemliydi” şeklinde konuştu.

      Takımı süper lige çıkartmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Özköylü, “Sezon başı Başkanımız bana ‘Ben bu takımın şampiyon olmasını istiyorum. Bunu 3 yıldır başaramıyorum. Bu başarıyı sizden bekliyorum’ dediğinde, biz o mantıkla bir araya geldik. İlk gün verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Benim PTT 1. Liginde 2 senelik bir mazim var ama çok şükür usta hocaların arasından sıyrılıp başarılı olmanın gururunu yaşadım. Bu benim 5 senelik antrenörlük hayatımda bu 2. şampiyonluğum. Bu benim adıma çok önemli” diye konuştu.

     "Ben işini seven ve çok iyi yapmaya çalışan bir insanım" diyen Özköylü, “Şartlar ne olursa olsun mazeret aramadan sadece işimi yapmayı isteyen bir insanım. Belki kamuoyunda Erciyesspor’un ekonomik anlamda çok güçlü bir kulüp, hocanın her istediği yapıldı düşüncesi de olabilir. Ben burada şunu söylemek istiyorum, Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Ortaya koyduğu maddi ve manevi çabası takdir edilmeli. Onun bize olan güveni ve bize sağlamış olduğu imkanlar bizim başarımızda önemli bir etkendir. Ama şunu unutmamak lazım her zaman parayla sadet olmaz. Bu bir emek ve planlama işidir. Bu anlamda bizim yaptığımız ve futbolcularımızın harcadığı emeğin bir kenara atılmasını hiç hoş karşılamıyorum. Size bu konuyla ilgili bir halk deyişi söyleyeyim. Bu söylemek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. ‘At olur meydan olmaz, meydan olur at olmaz. At’ta olur meydan da olur, ama binecek yiğit olmaz’ Burada Başkan bir yiğit arıyordu, bizde geldik o yiğit olduk. Çok şükür ata da iyi bindik ve atı hedefine ulaştırdık ve meydanda doludizgin koşturduk. Bu konuda ben futbolcu kardeşlerime ve yardımcı antrenörlerime çok teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

     Ligde oynayacakları Manisaspor ve Şanlıurfaspor maçı olduğunu hatırlatan Özköylü, "Ligi lider bitirmek istiyoruz. 32 haftanın 21 haftasını lider götürmüş bir Erciyesspor’un hak ettiği de ligi lider bitirmektir. Bu iki maç bizim için şampiyonluktan daha önemli. Çünkü bizim için onur maçı olacak. Bizim konumumuzda olan takımlar için her türlü spekülasyonlar yapılabilir. ‘Nasıl olsa rahatlar, şampiyon oldular, lige çıktılar, bundan sonraki maçlar onlar için önemli olmayabilir’ gibi birçok fazlası olabilir. Asla ve asla böyle bir şey olmayacak. Biz ideal 11’imiz nasılsa Manisa ve Şanlıurfa maçına öyle çıkacağız. Ve her iki maçı da kazanmak için sahada olacağız. Osman Özköylü’nün olduğu hiçbir yerde bu türlü bir yanlış anlamayı kimse düşünemez. Ben futbolcu kardeşlerime de söyledim. ‘Bu maçta bana faydalı olmayacak varsa izin veriyorum’ ben bana faydalı olacak ve maçı kazandıracak olan oyuncularla bu maçıma gideceğim. Zaten futbolcu kardeşleriniz de bundan hiçbir şekilde bundan geri adım atmayacaklar. Sahaya en iyi adımını atacaklar. Biz Manisa’ya kazanmak için gideceğiz” diye konuştu.

     Kayseri Erciyesspor Basın Sözcüsü Kaan Savruk ise, şampiyonluğun gururunu yaşadıklarını vurgulayarak, “Bilindiği üzere takımımız son 10 yılda 3 kere Spor Toto Süper Lig'e çıkmanın, şampiyonluğun tadını çıkartıyor ve haklı bir gurur yaşıyor. Ancak önümüzde bitmemiş bir lig ve hak ettiğimiz liderlik koltuğunu alma çalışması var. Bu cümleden olmak üzere sizlerden ricamız yetkili ağızlardan duymadığınız sürece çıkan haberlere itibar etmemenizdir. Zira bizim şuan ki çalışmamız Manisa ve Şanlıurfa maçının hazırlıklarıdır. Hocamızdan sezon sonu raporunu aldıktan sonra yönetim olarak bir değerlendirme yapıp Erciyesspor’un menfaatlerini belirleyeceğiz. Ancak şuanda ne imzalanan nede feshedilen bir anlaşma var. Takımımızı lider görmek tek isteğimiz. Bu nedenle takımı demoralize edecek haberlerden kaçınmanızı talep ediyoruz” açıklamasında bulundu.

 

 

Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Hit2091
Oluşturma 04 Mayıs 2013 Cumartesi 10:53

 

Firma Tanıtımı
YATAY SONDAJ YÖNLENDİRİLEBİLİR YATAY SONDAJ YATAY GEÇİŞ 2M YATAY SONDAJ
Yatay sondaj üst yapıya zarar vermeden, yerin altından kılıf boru döşeme işidir. Yatay Sondaj genellikle karayolu, otoyol, trafiğe açık alanlar, göl, göller, nehirler, tren yolu, uçak fistleri kısacası kazımı yüksek maliyet veya zor olan alanlarda kullanılması tercih edilir. yönlendirilebilir yatay sondaj bunun en öncelikli amacı oturmuş hem zemini kepce ve ekskavatör yardımı ile asfaltı bozmak yerine Yatay Geçiş işlemi ile hiç bir yere zarar vermeden maliyeti daha uyguna getirerek yapılan çalışmadır.
YERDEN ISITMA BORUSU YERDEN ISITMA STRAFORU HAK ENERİ YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ
Yerden ısıtma borusu modern bir ısıtma sistemi olarak günümüzde konutlarda ve işletmelerde tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinde tesisat kurulumu için bir nevi boru bağlantısı sağlanmaktadır. Bilhassa sulu yerden ısıtma sistemleri için gereken bu malzeme, farklı özellikler ile tercih edilerek ısıtma sistemi içerisinde kullanılmaktadır. Sağlıklı bir yerden ısıtma sistemi elde edilebilmesi için zeminin özelliklerine, kurulan sistemin boyutlarına ve kullanım ömrüne bağlı şekilde Hak Enerji olarak uygulamalarımızda gibi güçlü markaların güvencesi ile  yerden ısıtma straforu bu malzemelerin kullanımını sağlıyoruz. Bu kullanım sırasında yerden ısıtma borusu için markanın sunduğu farklı boru çeşitleri ve özellikleri ile değişen ürünler arasında tercihler gerçekleştiriliyor.
YERDEN ISITMA ALTTAN ISITMA ZEMİN ISITMA İSTANBUL YERDEN ISITMA ORG
HAK ENERJİ hizmet çerçevesi içerisinde temel olarak sulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri ile birlikte ev ısıtma sistemleri gibi kategoriler bulunmaktadır. Bu hizmet kategorilerini uyguladığımız noktalar kapsamında da bağımsız konutlar, apartmanlar, villalar, müstakil yapılar, stadyumlar, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, ibadethaneler ve hamamlar gibi birçok yapı yer almaktadır. Bu yapılarda yerden ısıtma sistemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamızın geniş ve uzman kadrosu tesisat ve mekanik işlemler konusunda sizlere teknik hizmetler sunmaktadır. Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da alttan ısıtma altyapı konusunda birçok farklı konut ve çalışma alanında eknik hizmetler sunmaktadır. Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da sulu yerden ısıtma altyapısı sağlıyoruz. Yaklaşık 30 yıldır sunduğumuz güvence ile birlikte bugün önemli kurumlar ile bağlantılı şekilde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde de yerden ısıtma ve altyapı hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz.
MUHASEBE PROGRAMI SERVİS TAKİP PROGRAMI PERAKENDE SATIŞ PROGRAMI SA YAZILIM
Tamamı Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, %100 yerli kodlama ile sizlere işletmeniz için verimlilik katacak yazılım çözümleri sunuyoruz. SA Yazılım pratik çözümleriyle ihtiyaçlarınızı tam manada karşılayacak kullanışlı arayüzler sunabilmeyi amaçlar. Program arayışında olduğunuz süreç içerisinde sizin için en uygun modülü saptar ve tüm soru işaretlerinize alternatif çözümler sunar. Program arayış süreciniz de tam destek yanınızdayız. Sistemimizi tanımaya çalışırken demo kurulum esnasında sizlere yardımcı olup,  program
tanıtım hizmeti sağlamaktayız. Muhasebe programı, servis takip programı ve perakende satış programı gibi yazılımlar ile pratik & avantajlı yazılım çözümleri üretmekteyiz.  
MOTORLU CAM TAVAN GİYOTİN CAM ROLLİNG ROOF SİSTEMLERİ ALMES YAPI
2003'den beri 80 den fazla nitelikli Personeliyle daima daha kaliteli sürdürebilir bir hayat sirketmizde öncelik olarak elimizde bulunan imkanlarla siz degerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlamak önceliğimizdir. giyotin cam ve Rolling Roof gibi ürünler ile; Misyonumuz Almes Yapı olarak yüksek kalitede ürün üretmeyi hedeflemekte olup profosyonellik içinde montaj servis hizmetini sürdürmek, çevreye uygun projeler üretmek bilgi birikimimizi sizinle paylaşmak ve müşteri mennuniyetini ön planda tutmak olup; Vizyonumuz Almes Yapı olarak yüksek standartlarda ürün üretmek kaliteli iş anlayışı ile profosyonel ekiple çalışmak işinde mazeret değil çözüm üreten anlayışı ile çevre dostu çözümler üretmek sunmaktır. İsteğinize bağlı olarak tüm motorlu cam tavan alüminyum profiller naturel eloksal yada RAL Renk Kodlarına göre elektro statik toz boya ile boyanır. Polikarbon, Reflekte, Renkli vs. camlar da uygulanabilir.
BİMS BLOK BİMS FİYATLARI BRİKET KAYBİTAŞ DUVAR SİSTEMLERİ

1990 yılında Kayseri' de kurulan KAYBİTAŞ A.Ş olarak; Mimarsinan O.S.B de 50.000 m2 alanda VİBROBLOK markalı ürünlerimizle bims blok, beton parke, beton bordür, üretimleriyle de inşaat sektörüne hizmet vermekteyiz. bims fiyatları ürünümüzün kalite standartlarına uygun olmaktadır.  Vizyonumuz inşaat sektöründe Türkiye'nin en kaliteli ve sağlıklı bimsblok ve beton  taşlarını üretmek olup misyonumuz; Kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek bims sektöründe yeniliklere öncülük etmek, sağlıklı yaratılmasında katkıda bulunmaktır.

ÖZEL OKUL KAYSERİ KOLEJ ÖZEL OKULLAR GENÇ SULTAN KOLEJİ
Kayseri'nin butik okulu Genç Sultan Koleji; 16 kişilik sınıflar, bire bir eğitim imkanı, sosyal okul olarak misyonumuz Geleceğe güvenle
bakabilen, akademik, sosyal, kültürel ve sanatsal alanda tam donanımlı, toplumsal faydayı ön planda tutan, milli ve manevi değerlerine sahip yaşantısı ile hayata değer katacak, özgüveni yüksek lider şahsiyetler yetiştirmek olup özel okul kayseri, Kayseri özel okullar, kayseri kolej bünyesinde Yaptığımız örnek çalışma ve projelerle sürekli takip edilen ve örnek alınan, ülkenin lider kurumu olmak vizyonumuzu kapsamaktadır.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Copyright © 2007 - 2021 www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri 


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri